Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #117220

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna asjaajamise korraldamine, sealhulgas:
  • töö andmebaaside ja registritega
  • dokumentide nõuetele vastavuse kontrollimine, vajadusel korrigeerimine ja vormistamine ning registreerimine Postipoisis
  • osakonna kirjadele vastamise tähtaegade jälgimine
  • rahaliste laekumiste jälgimine
  • kodanike kaebuste vastuvõtmine, registreerimine ja inspektoritele edastamine
  • osakonna nõupidamiste ettevalmistamine ja vajadusel protokollimine
  • kontoritarvete muretsemine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus ja kutse- või ametialane ettevalmistus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • otsustusvõime ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Teenistuskoht asub Võrus, Linda 1a.
Pakutav töö on töötaja lapsehoolduspuhkusel viibimise ajaks.

Tööpakkumise number
#117220

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
12. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2007
Lisainfo palga kohta:
6500 kr kuus

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsioon on keskkonnaalaste seadusrikkumiste puhul kohtuväliseks menetlejaks ning teeb esmaseid uurimistoiminguid kriminaalasjades.

Keskkonnainspektsiooni missioon on tagada looduskeskkonna säilimine ja selle säästlik kasutamine läbi tõhusa järelevalve keskkonda mõjutavate tegevuste üle.

Vaata rohkem

Sekretär