Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138638

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kinnisvarabüroo asjaajamine
  • Dokumendihalduse korraldamine
  • Sissetuleva info sorteerimine ja edastamine
  • Telefonikõnedele vastamine
  • Töö andmebaasidega
  • Külaliste vastuvõtt ning teenindamine
  • Kontori üldine heakorrastamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus ( soovitavalt vähemalt kesk-eri )
  • Oskus etteantud raamide piires iseseisvalt ning kiirelt tegutseda
  • Kohusetundlik
  • Täpsus ja korrektsus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas ja edukas kinnisvarafirmas
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • Arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#138638

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2008

Personaliotsingufirma Staff Consulting OÜ kliendiks on ehitus- ja kinnisvarafirma Haabersti Maja AS, kes otsib oma VILJANDI kontorisse SEKRETÄRI.

Vaata rohkem

Sekretär