Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93854

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • informatsiooni koordineerimine ja vahendamine
  • kirjade koostamine
  • andmete õigsuse kontroll ja sisestamine arvutisse
  • asjaajamise korraldamine
  • dokumentide jaotamine ja haldamine
  • dokumentide paljundamine
  • dokumentide vormistamine, arhiveerimine
  • igapäevane kirjavahetuse ja telefonitöö korraldamine
  • infovahetuse tagamine
  • juhataja assisteerimine igapäevatöös
  • külaliste vastuvõtt
  • personalijuhi assisteerimine
  • personalialaste andmete sisestamine ja dokumentide vormistamine

Ootused kandidaadile

  • aktiivse ellusuhtumine ja hea suhtlemisoskus
  • arvutioskus
  • ausus, täpsus, korrektsus
  • dokumendihalduse põhialuste tundmine
  • eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
  • eesti keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas
  • positiivne ellusuhtumine
  • hea vene- ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • viisakus ja avatus

Ettevõte pakub

  • ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
  • avaraid arenemis- ja koolitusvõimalusi
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • motiveerivat palka
  • sõbralikku ja aktiivset kollektiivi
  • tööd arenevas organisatsioonis

Lisainfo

Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine.

Tööpakkumise number
#93854

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

Estiko-Plastar AS on Baltimaade juhtiv pakenditootja, kelle sooviks on pakkuda parima kvaliteediga toodet oma klientidele ja kellel on visioon olla pakendi ja pakkematerjalide tootjana esimene valik oma sihtturul.

Vaata rohkem

Sekretär