Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145985

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kirjavahetuse ja asjaajamise korraldamine,
koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine,
külaliste vastuvõtu korraldamine,
juhtkonna päevakava koostamine, lähetuste korraldamine,
õppekorraldusega seotud ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

eriharidus või varasem töökogemus sarnasel ametikohal,
väga hea eesti keele oskus,
inglise keele oskus,
väga hea arvutikasutamisoskus,
hea suhtlemis- ja esinemisoskus, etiketinõuete tundmine, korrektsus,
usaldusväärsus, koostöövalmidus

Ettevõte pakub

enesearendamise võimalusi
kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning -kollektiivi

Tööpakkumise number
#145985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
27. märts 2008

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem

Sekretär