Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25252

Tööpakkumise number

25252

Töö kirjeldus

põhiülesandeks on sujuva töö tagamine ettevõtte kontoris.

Sekretär vastutab asjaajamise ja info liikumise ladusa korraldamise eest, teenindab külalisi, aitab ette valmistada nõupidamisi jm üritusi, osaleb ettevõtte töötajate reiside korraldamisel ning hoolitseb büroo varustamise eest töövahenditega.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame eelnevat töökogemust sekretärina, inglise keele valdamist kõnes ja kirjas (teiste võõrkeelte oskus tuleb kasuks), häid suhtlemisomadusi ja organisaatorivõimeid, ausust, korrektsust, täpsust ja kohusetunnet.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töökoht asub Tartu lähistel Reolas.

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, Tartu
e-mail:tartu@areserv.ee
Märgusõna: "SEKRETÄR"

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2003
Kuulutus sisestati:
18. november 2003

Rait AS on edukas eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle põhitegevusala on hööveldatud puidu ning profiillaudade tootmine ning eksport.