Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61536

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri põhilised tööülesanded on:

  • positiivse õhkkonna loomine
  • tehase juhi assiteerimine
  • sujuva infovahetuse tagamine (telefon, post, e-mail, siseinfo)
  • dokumendihalduse korraldamine
  • ettevõtte igapäevase asjaajamise korraldamine
  • külaliste vastuvõtt
  • büroo kindlustamine vajalike materjalide ja töövahenditega
  • ürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • positiivne eluhoiak ja rõõmsameelsus
  • kiirus, korrektsus, kiire õppimisvõime
  • initsiatiivikus, iseseisvus, ausus, abivalmidus
  • vähemalt keskharidus ja eelnev kogemus sekretäri või juhiabina
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • kasuks tulevad soome keele oskus, teadmised avalike suhete korraldamisest ja haldamisest, sarnane kogemus suures ettevõttes

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • head palka ja töötulemusest sõltuvat boonust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivaid ja koostöövalmis kolleege

Tööpakkumise number
#61536
Sekretär