Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37809

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ametialase informatsiooni koordineerimine ja vahendamine
- Arhiivitöö ja vormistamise korraldamine
- aruannete koostamine
- arvete registreerimine
- dokumentatsiooni korrashoid ja arhiveerimine
- Infoliikumise korraldamine (telefon, faks, mail, tavapost, siseinfo)

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele väga hea valdamine
- kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse
- kõrge stressitaluvuse ja hea kohanemisvõimega
- oskused ja teadmised asjaajamise korraldamisest
- inglise keele oskus

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes;
- tööalase koolituse ja karjääri võimalust;
- tööle vastavat tasu.

Lisainfo

personal@vpmarket.ee

Tööpakkumise number
#37809
Sekretär