Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199217

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Klientidega suhtlemine
* Klientide nõustamine ja info edastamine
* Müügipakkumiste ja tellimuste vormistamine
* Tellimuste vastuvõtmine
* Telefonikõnedele vastamine
* Assisteerimine
* Kontori korrashoiu tagamine
* Kontori asjaajamise, dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine

Sekretär vastutab selle eest, et kõik klientide küsimused jõuaksid müügijuhtideni ja vajalik info tagasi klientideni.

Ootused kandidaadile

* Assistendi kogemus min. 3 aastat
* Eelnev kokkupuude ja kursisolek reklaami- või trükivaldkonnaga
* Kõrgharidus
* Eesti ja vene keele oskus perfektsel tasemel
* Inglise keele oskus suhtlustasemel. Kasuks tuleb soome keel
* Aktiivsus ja iseseisvus
* Väga hea eneseväljenduse ja keelekasutamise oskus
* Kontori tavaprogrammide oskus
* Väga suureks plussiks on oskus müüa

Ettevõte pakub

* Häid töötingimusi
* Kaasaegset töökeskkonda
* Väikest ja sõbralikku kollektiivi
* Püsivat töösuhet
* Võimalust sobivuse ja huvi korral tulevikus areneda müügijuhiks

Lisainfo

Sooviavaldusse palume ära märkida palgasoov.

Tööpakkumise number
#199217
Sekretär