Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60382

Tööpakkumise number

60382

Töö kirjeldus

- ametikjirjade koostamine, neile vastamine ja edastamine
- dokumentatsiooni korrahoid ja arhiveerimine
- esindustegevuse ettevalmistamine
- ettevõtte juhi abistamine
- kontori asjaajamise, dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine
- telefonikõnedele vastamine
- WEB-i lehekülje administreerimine 3 keeles (eesti,vene, inglise)
- kirjavahetus, kirjade registreerimine ja läbirääkimised koostööpartneritega
- dokumentatsiooni ettevalmistamine raamtupidamis struktuurile
- tõlke tööd

Nõudmised kandidaadile

- abivalmis, lahke
- arvuti kasutamise oskus
- täpsus ja korrektsus töös
- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
- vene, inglise(kõrgtasemel) ja eesti(heal tasemel) keelte oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

- võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
- kaasaagseid töötingimusi
- tööd , töökas ja edule orienteeritud kollektiivis
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

saata CV eesti ja inglise keeles

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. märts 2006
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2006
Brutopalk:
5000.00 - 7500.00 €/kuu

1993.aastal loodud AS VESMONT on edukas ja arenev Eesti turul tegutsev ettevõte, mis toodab ja müüb ehituskonstruktsioone, lamineerib PVC-profiile. AS Vesmont müüb nii oma tooteid kui, imporditavaid ja ehitusmaterjale. Seoses ettevõtte tegevuse laienemise ja arenguga pakume tööd uutele töötajatele.