Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38890

Tööpakkumise number

38890

Töö kirjeldus

- ametikjirjade koostamine, neile vastamine ja edastamine
- dokumentatsiooni korrahoid ja arhiveerimine
- esindustegevuse ettevalmistamine
- ettevõtte juhi abistamine
- kontori asjaajamise, dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine
- telefonikõnedele vastamine

Nõudmised kandidaadile

- abivalmis, lahke
- arvuti kasutamise oskus
- täpsus ja korrektsus töös
- eelnev ttöökogemus antud valdkonnas
- hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
- inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

- võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
- kaasaagseid töötingimusi
- tööd noores, töökas ja edule orienteeritud kollektiivis
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

saata CV koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2004
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 7000 EEK kuus

1993.aastal loodud AS VESMONT on edukas ja arenev Eesti turul tegutsev ettevõte, mis toodab plastikaknaid, uksekonstruktsioone, alumiiniumist piirdekonstruktsioone, lamineerib PVC-aknaprofiile, tegeleb aknaruloode valmistamisega. AS Vesmont müüb nii oma tooteid kui, imporditavaid viimistlus- ja ehitusmaterjale. Seoses ettevõtte tegevuse laienemise ja arengusega pakume tööd uutele töötajatele.