Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49379

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*ettevõtte töötajate abistamine suhetes klientide ja grupi rettevõtetega
*büroo juhtimine

Ootused kandidaadile

Eeldame:
*head suhtlemisoskust, korrektsust ja kohusetundlikkust
*aktiivset ellusuhtumist
*soovi areneda koos ettevõttega
*eelnevat töökogemust
*korralikku eesti, inglise ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

Pakume:
*korralikku töötasu
*arenemisvõimalust kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
*kaasaaegset ja huvitavat töökeskkonda

Lisainfo

kandideerimiseks saata CV ja sooviavaldus hiljemalt 18. augustiks aadressile Ahtri 6A, 10151 Tallinn või e-postga: tarmo.tomak@usinvest.ee

Tööpakkumise number
#49379

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2005
Kuulutus sisestati:
10. august 2005

U.S. Invest on Eesti erakapitalil põhinev rahvusvaheliselt tegutsev investeerimisfirma. U.S. Invest gruppi kuuluvad mitmed oma valdkonna juhtivad ettevõtted nagu Falck (turvateenused), Manutent (kinnisvara arendus), ESS Haldus (kinnisvara haldamine ja puhastusteenused), Audentes (koolitus). Grupi ettevõtted tegutsevad Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal.

Vaata rohkem

Sekretär