Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71020

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Meeskonna abistamine erinevate materjalide koostamisel, lihtsamate tõlketööde tegemine (kirjad, lepingud, pakkumised)
-Tööreiside korraldamine (lennupiletite, hotellide broneerimine jms.)
- Klientide ja külaliste vastuvõtt
- Üleüldine kontori korrashoid (kontoritarvete tellimine jms.)

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti, inglise keele oskus ja soovitavalt venekeele valdamine suhtlustasandil.
- Heal tasemel arvutioskus
- Baasteadmised majandusest, ärikorraldusest
- Sõbralik ja avatud suhtleja, abivalmis ning kohusetundlik

Pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd, eneseteostus ja arenemisvõimalusi, väga head ja kaasaegset töökeskkonda, nooruslikku kollektiivi ja heale töötajale kindlasti ka võimetele vastavat töötasu.

Lisainfo

Ootame oma kiirelt arenevasse firmasse toredat ja töökat sekretäri, kes oleks rõõmsameelne ja abivalmis ning heaks meeskonnakaaslaseks.

Tööpakkumise number
#71020

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2006

United Partners on kiirelt arenev Baltimaades ja peatselt ka Venemaal tegutsev investeerimispank. Pakume oma ettevõtetest klientidele erinevaid finantskonsultatsiooni teenuseid. Oleme nõustajateks paljudes erinevates tegevusvaldkondades, alates transiidiärist kuni meelelahutuseni. Töö keelteks on nii eesti, vene kui inglise keel.

Vaata rohkem

You are applying to:
Sekretär