Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177092

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*asjaajamise korraldamine
*büroo sujuva töö tagamine
*igapäevase kirjavahetuse ja telefonitöö korraldamine
*klientidega suhtlemine ja igakülgne abistamine

Nõudmised kandidaadile

*eesti keel kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
*hea suhtlusoskus
*kohusetundlikkus
*hea meeskonnatunnetus
*arvutioskus
*eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

* vaheldusrikast tööd
* sõbralikku meeskonda
* kindlat töötasu

Tööpakkumise number
#177092

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2009
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2009

TEA Keeltekool on vanim erakeeltekool Eestis, mis on asutatud juba 1988 aastal. Oleme oma 20 tegevusaastaga Eesti koolitusturul saavutanud märkimisväärse koha.
TEA Keeltekooli vastutusrikas ülesanne on pakkuda kvaliteetset elukestvat õpet kõigile oma klientidele.
TEA Keeltekooli eesmärk on pakkuda aastaringselt igale keeleõppe huvilisele just temale sobivat paindlikku keeleõppeprotsessi.
Täiustades aasta-aastalt õpetamise metoodikat ja keeleõppematerjale, leides üha uusi andekaid keeleõpetajaid, oleme oma nägemuses teel suurimaks ja parimaks keeltekooliks Eestis.
TEA Keeltekoolis on võimalik õppida: inglise, eesti, vene, saksa, prantsuse, soome, rootsi, itaalia, hispaania, läti, hiina, jaapani, araabia, türgi ja portugali keelt.
Pakume üld-, intensiiv-, väljasõidu-, firmasiseseid kursusi, individuaalõpet ning keeleõpet välismaal.
TEA Keeltekooli poolt õpetatavate 15 keele õppekavad on kinnitatud Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt ning omame koolitusluba 5019 HTM.

Vaata rohkem