https://www.cvkeskus.ee/112030

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112030

Tööpakkumise number

112030

Töö kirjeldus

- klassikalised toredad sekretäritöö ülesanded - telefoni vastuvõtmine, dokumendihaldus, info vahendamine, igakülgne abiks olemine juhtidele ja kaastöötajatele


Nõudmised kandidaadile

Tamrex Ohutuskeskuse sekretär on avatud ja rõõmsameelne, kõike mis ta teeb, teeb oma parimates oskustes, töötamine arvutiga on tema jaoks meeldiv ja lihtne, ka omab ta varasemat kokkupuudet sekretäritööga või on omandanud vastava hariduse, suhelda meeldib talle ka väga ja tema isiksuseomaduste juurde kuuluvad kindlasti abivalmidus, kohusetundlikkus, täpsus ja ausus. Kui juhtub helistama venekeelne klient, ei kohuta see teda, sest vene keele rääkimisega saab ta üsnagi hästi hakkama:)


Ettevõte pakub

- kõike toetavat, mida ühel sekretäril võib vaja minna - koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, meeldivat tööõhkkonda, vahvaid firmaüritusi (bowlingud, suvepäevad) ja head palka


Lisainfo

Asume Mustamäel, Laki 5


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tamrex Ohutuskeskus loodi 1999. aastal Eesti-Soome ühisettevõttena, kus ühendati aktiivne turundustöö, päästeala parimad spetsialistid ja Soome Tamrexi üle 25-aastane kogemus ohutusvaldkonnas. Meie põhieesmärgiks oli tervikliku OHUTUSKESKUSE loomine, mis koondaks ühe katuse alla ohutusvaldkonna kaks põhisuunda - tuleohutuse ja tööohutuse, et pakkuda kõiki ohutustooteid ning -teenuseid tervikuna.

Tamrex Ohutuse OÜ käive aastal 2006 oli 63 milj. krooni ning hetkel töötab ettevõttes 60 inimest. Tamrex on kaheksa tegevusaastaga tõusnud juhtivaks ohutusfirmaks Eestis, kelle müügivõrk ja logistika katab kogu Eestit. Eduka kasvu eelduseks on tugev tootepoliitika, müügiesindused Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Pärnus, paindlik logistika, müügipersonali järjepidev koolitamine ning head teadmised valdkonnast, mis teevad meist spetsialistid ja head abimehed oma klientidele.