Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41433

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi rõõmsameelset ja aktiivset inimest, kelle peamiseks ülesandeks on tagada kooli eriala osakondade õppekorralduslik asjaajamistöö teostamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus ( kasuks tuleb erialaharidus)
  • eesti keel väga heal tasemel, vene keel suhlustasandil
  • korrektsus,kohusetundlikus, koostöövõime, hea suhtlemisoskus ja rutiini talumine.

Ettevõte pakub

  • tööalast koolitust
  • meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#41433
Sekretär