Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35704

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ametialase informatsiooni koordineerimine ja vahendamine
infoliikumise korraldamine täiskasvanute koolituskeskuse, õppejõudude ja üliõpilaste vahel
üliõpilastega seotud andmebaaside haldamine
dokumentide paljundamine
õppetöö sujuva kulgemise kindlustamine

Ootused kandidaadile

soovitavalt kõrgharidus (juhiabi või raamatupidamine)
eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
väga hea arvuti kasutamisoskus
vene keele oskus vähemalt kesktasemel
kontori- ja sidetehnika kasutamise oskus
täpsus ja korrektsus, pingetaluvus, hea suhtlemisoskus
kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse

Ettevõte pakub

erialast täiendkoolitust
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
meeldivat kollektiivi
stabiilset töökohta
töötasu vastavalt tööpanusele

Tööpakkumise number
#35704
Sekretär