Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84441

Tööpakkumise number

84441

Töö kirjeldus

- Igapäevase asjaajamise korraldamine
- Telefonikõnedele vastamine ja suunamine
- Külaliste vastuvõtmine
- Ärireiside ja ühisürituste korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- Eelnevat töökogemust ja/või haridust sekretär-asjaajajana
- Täpsust, organiseerimisvõimet ning kohusetundlikkust
- Väga head suhtlemisoskust ja positiivset mõttelaadi
- Heal tasemel arvutikasutamise oskust (Word, Excel)
- Väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Meeldivat töökeskkonda
- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises meeskonnas
- Arenemis- ja karjäärivõimalusi

Lisainfo

Kui tunned, et just Sina oled see keda otsime, siis ootame sind kandideerima.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
7. november 2006

AS Tallink Duty Free kuulub kontserni Tallink Grupp ning tegeleb hanke- ja kaubanduse korraldamisega AS Tallink Grupi poolt opereeritavatel laevadel.