Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55063

Tööpakkumise number

55063

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja garderoobisüsteemide tootja AS Sunorek otsib oma peakontorisse Vabaõhumuuseumi tee 97 sekretäri, kelle põhilisteks tööülesanneteks on info liikumise ja dokumendihalduse korraldamine, kontoritöö ja (linnasisese)asjaajamise efektiivne koordineerimine, üldtelefoni vastuvõtmine ja suunamine, suhtlemine külaliste ja klientidega, ürituste organiseerimine, vajadusel personalijuhi asendamine (esialgu lihtsamate tööülesannete osas).

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on väga hea suhtleja ja positiivse ellusuhtumisega. Tal on sarnase töö kogemus, kesk- või keskeriharidus, koostöö- otsustus- ja vastutusvõime, organiseerimisoskus. Ta oskab suhtlustasandil soome ja inglise keelt.
Tal on võimalus kasutada töölkäimiseks isiklikku autot.

Pakume väljaõpet, kaaseaegset töökeskkonda ja nooruslikku ning tulemustele orienteeritud meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt. Töötasu on konkurentsivõimeline.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
16. november 2005

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük;garderoobisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük