Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143225

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on bürootöö sujuvuse tagamine, mh:

  • infoliikumise haldamine (telefon, faks, post)
  • külaliste koordineerimine
  • raamatupidaja abistamine( ostuarvete sisestamine, arvete koostamine)
  • nõupidamiste ettevalmistamine, protokollimine
  • riigihangete dokumentatsiooni kokku panemine
  • firma ürituste korraldamine, kontoritarvete tellimine ja muud töö isemoomust tulevad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab erialast haridust ja/või varasemat töökogemust sarnasel ametikohal
  • on korrektne, täpne ja kohusetundlik
  • on osav oma tööaja planeerimises
  • omab väga head eesti keele oskust, suhtlustasandil vene keele oskust
  • tunneb MS Office programme

Ettevõte pakub

  • püsivat, huvitavat ja arendavat tööd
  • võimalusi tööalasteks täiendamisteks ja koolitusteks
  • väga lahedat ja toetavat juhtkonda
  • tööaeg E-R 8.00-16.30
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööleasumine: aprill 2008. a.

Tööpakkumise number
#143225

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2008
Kuulutus sisestati:
4. märts 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile. Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on AS Elero, 1991. aastal kohaliku erakapitali baasil asutatud elektritööde ettevõte. Ettevõtte poolt teostatavad elektriteenused hõlmavad elektriliinide ehitust, eri võimsusega alajaamade ehitust sügavpuuraukude abil ja nende seadistamist, tänavavalgustust, elektriinstallatsioonitöid ja muud, mis on seotud elektripaigaldise eest vastutuse, hoolduse ja remondiga. Professionaalse töö tulemusena on elektrivarustuse saanud paljud uued ja vanad hooned, asulad, kinnisvara arenduspiirkonnad, automaattanklad, pumplad, valgustatud tänavad jm. välisobjektid üle Eesti.

Vaata rohkem

Sekretär