Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57011

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhatajate ja meeskonna assisteerimine
  • Tellimuste käsitlemine
  • Külaliste vastuvõtmine ja edasisuunamine
  • Üldtelefoni vastuvõtmine ja edasisuunamine, teadete edastamine
  • Piletite ja hotellide broneerimine
  • Asjaajamine ja dokumendihaldus

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Inglise keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus: Word, Excel, Powerpoint
  • Hea suhtlemisoskus ja kliendikeskne suhtumine
  • Initsiatiiv ja sobivus meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
  • Soome ja/või saksa keele oskus
  • Eelnev töökogemus sekretäri või assistendina

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Väga head meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#57011
Sekretär