https://www.cvkeskus.ee/162624

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162624

Tööpakkumise number

162624

Töö kirjeldus

Sinu eesmärgiks on tagada meie kahjukäsitlusbüroo efektiivne ja häireteta töökorraldus ning koostöö toimimine teiste Seesami kontorite vahel.
Peamisteks tööülesanneteks on osakonna asjaajamise korraldamine: dokumentide registreerimine ja osakonna kirjavahetuse haldamine ning telefoniteenindus ja info liikumise korraldamine, samuti vajadusel telefoniteenindaja asendamine. Lisaks vastutad Sa bürootarvete tellimise, kontori üldise heakorra tagamise ning kohtumiste, lähetuste ja koosolekute ettevalmistamise eest. Samuti tuleb Sul vajadusel assisteerida kahjukäsitlusosakonna juhti.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne, abivalmis ja omad eelnevat assisteeriva töö kogemust. Eeldame Sinult kõrget sotsiaalsust ja soovi aidata nii kliente kui ka kaastöötajaid lahendamaks erineva iseloomuga probleeme. Sa vajad omad töös väga heal tasemel eesti keele ning heal tasemel vene keele oskust, kasuks tuleb kui valdad ka inglise või soome keelt. Kuna puutud igapäevaselt kokku dokumentide registreerimise ja elektroonilise kirjavahetusega, peab Sinu arvuti kasutamise oskus olema piisavalt heal tasemel.
Meie assistendid on viisakad, korrektsed, täpsed ja kiired oma tööülesannete lahendamisel- ootame sama Sinult.


Ettevõte pakub

Sul on võimalus teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, meeskonnatuge sisseelamisel ning motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu. Kuna tegemist on uue loodava ametikohaga, siis on Sul võimalus teha ettepanekuid oma töö korralduse ja efektiivsuse osas.
Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.Lisainfo

Kandideerimisel palun lisada kaaskiri.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2008
Kuulutus sisestati:
26. august 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtivasse finantsgruppi OP Bank Group`i kuuluv Pohjola Group. Seesam on 13%-se turuosaga suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.