Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146709

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri töö eesmärgiks on tagada uue avatava kahjukäsitlusbüroo efektiivne ja häireteta töökorraldus ning koostöö toimimise tagamine teiste Seesami kontorite vahel.

  • osakonna asjaajamise korraldamine: dokumentide registreerimine ja osakonna kirjavahetuse haldamine
  • telefoniteenindus (kõnedele vastamine, suunamine) ja info liikumise korraldamine, samuti vajadusel telefoniteenindaja asendamine
  • bürootarvete tellimine ja kontori üldise heakorra tagamine
  • kohtumiste, lähetuste ja koosolekute ettevalmistamine
  • kahjukäsitlusosakonna juhi assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • eriharidust ja/või eelnevat assisteeriva töö kogemust erialal
  • häid asjaajamisalaseid teadmisi
  • laitmatut eesti keele suulist ja kirjalikku oskust
  • head vene ja inglise keele oskust suhtlemistasandil
  • koostööoskust ja abivalmidust, täpsust, korrektsust, viisakust
  • arvutikasutamise vilumust igapäevase töövahendina (MS Office)

Ettevõte pakub

  • häid palga- ja töötingimusi
  • enesetäiendamise võimalust erinevatel koolitustel
  • sõbralikku töökollektiivi
  • koostöökogemust rahvusvahelises ettevõtete grupis

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • sekretäri kutsetunnistuse olemasolu

Tööpakkumise number
#146709

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud rahvusvahelisel kapitalil põhinev universaalne kahjukindlustusselts.

Vaata rohkem

Sekretär