Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127918

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tagada ettevõttes stabiilne kontori administreerimine, personali toetamine (klientide vastuvõtt, dokumentatsiooni haldamine, asjaajamine) ja infoliikumise korraldamine (telefon, faks, mail, tavapost, ettevõtte siseinfo)

Ootused kandidaadile

- erialased oskused ja teadmised
- eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
- eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
- hea arvuti kasutamise oskus
- sõbralikkus ja teenindusvalmidus

- tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks
- vastutusrikast tööd
- meeldivat ja asjalikku kollektiivi
- firmapoolseid soodustusi
- mitmekesist ja suhtlusrohket tööd rahvusvahelise ettevõttes

Lisainfo

Sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega, ettevõtlik, huvitatud antud tööst, lojaalne, positiivse eluhoiakuga, võimeline töötama meeskonnas ja ka üksinda, korrektne asjaajamises ja töös dokumentatsiooniga.

Tööpakkumise number
#127918
Sekretär