Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101603

Tööpakkumise number

101603

Töö kirjeldus

Kelle peamised tööülesanded on:

  • üldise asjaajamise korraldamine ettevõtlusinkubaatoris;
  • sekretäriteenuste osutamine asukasettevõtetele.

Nõudmised kandidaadile

Heal sekretäril on:

  • kõrg- või keskeriharidus;
  • eelnev töökogemus sekretärina
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel, suhtlemisvalmidus ka vene keeles;
  • enamkasutatavate arvutiprogrammidega töötamise oskus;
  • kohusetunne ja koostöösoov
  • klienditeenindusvalmidus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
  • koolitus- ja arenemisvõimalusi;
  • rahvusvahelise suhtlemise võimalust;
  • motiveerivat töötasu
  • nooruslikku ja rõõmsameelset kollektiivi

Lisainfo

Elulookirjeldus koos palgasooviga märgusõnaga „Inkubaator”
saata hiljemalt 12.04.2007 e-postiga annika[at]inkubaator.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
29. märts 2007

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on Tallinna linna poolt asutatud ettevõtluse tugistruktuur, mille põhieesmärgiks on ettevõtjatele tegevuse alustamisel soodsate starditingimuste loomine, ettevõtlusriskide vähendamine ja konkurentsivõime tõstmine neile individuaalselt vajalike toetavate teenuste ning kaasaegse kvaliteetse töökeskkonna pakkumise kaudu.