Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633194

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peeter-Pauli Kogudus otsib endale kohusetundlikku, täpset ja korrektset sekretäri.
Sinu peamine ülesanne on kanda hoolt igapäevatoimingute korraldamise ja info edastamise eest.

Saada oma CV koos lühikese enesekirjeldusega aadressile kantselei.ppk(at)gmail.com. Võtame ühendust üksnes sobivate kandidaatidega.

Ootused kandidaadile

- Sind iseloomustab hea suhtlemisoskus, valmisolek abiks olla.
- Keeleoskus: vajalik eesti ja vene. Inglise keele oskus tuleb kasuks
- Arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel.

- Mitmekülgset tööd osakoormusega T.K.N. 9:00-16:00 (21 tundi nädalas), vanalinna südames, Rooma-Katoliku Kiriku kantseleis aadressiga Vene 18.

Tööpakkumise number
#633194

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
31. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED

Vaata rohkem

Sekretär