Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66984

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri ülesandeks on abistada õpetajaid, õpilasi ja lastevanemaid, hoida korras kirjavahetust ning dokumentatsiooni, vastata telefonile ning aidata kaasa kooli igapäevaelu sujuvale korraldusele.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus sekretärina
  • sära ja soojus isikuomadustena
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • arvuti kasutamise oskus
  • vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • meeldivat töökeskkonda
  • pikemat puhkust
  • sportimisvõimalust

Tööpakkumise number
#66984
Sekretär