Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61890

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rimess MRI meeskonna igakülgne assisteerimine traditsioonilistes sekretäritöö valdkondades. Üldtelefoni ja posti haldamine, dokumendihaldus, klientide esmane teenindamine kontoris.

Ootused kandidaadile

  • sekretäritöö kogemus ja/või vastav koolitus
  • hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • MS Office programmide kasutusoskus
  • korrektsus ja positiivsus
  • suhtlemisjulgus, teenindusvalmidus, aktiivsus

Ettevõte pakub

  • väljakutseid pakkuvat tööd professionaalses meeskonnas
  • mitmekülgset koolitust ja häid arenguvõimalusi
  • motiveerivat töötasu ja stabiilset tööd kaasaegses kontoris

Tööpakkumise number
#61890
Sekretär