Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84686

Tööpakkumise number

84686

Töö kirjeldus

Sekretäri tööülesanneteks on: ettevõttesisese dokumendiringluse korraldamine, arvete ja ametikirjade koostamine, klientidega suhtlemine, ettevõtte külaliste teenindamine, kontori varustatuse eest hoolitsemine ning muu asjaajamine, mis tagab kontori tõrgeteta töö.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame: väga head suhtlemisoskust, valmisolekut kollektiivseks tööks, eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil, head arvutikasutamise oskust, kõrget pingetaluvust, kohusetunnet ning täpsust.

Omalt poolt pakume: tööd kiiresti arenevas ettevõttes ja edule orienteeritud meeskonnas, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda, töö tegemiseks vajalikku väljaõpet, mõnusaid kolleege ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev sekretäritöö kogemus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. november 2006
Kuulutus sisestati:
8. november 2006

Ettevõte tegeleb kosmeetika- ja parfümeeria jae- ja hulgimüügiga.