Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63716

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

põhilisteks ülesanneteks on klientidega suhtlemine, personali abistamine ja jooksvate probleemide oskuslik lahendamine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat omab:

  • head suhtlemisoskust, sõbralikku meelt ja kiiret taipu
  • erialast väljaõpet või eelnevat töökogemust
  • oskust kujundada meeldivat ja reibast töökeskkonda
  • head vene ning saksa ja/või inglise keele oskust

Töö sujumisele aitab kaasa koostöö-, otsustus- ja
vastutusvõime, kannatlikkus ning meeldiv ja viisakas
käitumine

Ettevõte pakub

  • tõsist tööd huvitavas ja arenevas keskkonnas
  • nooruslikku ja avatud meeskonda
  • võimalust suhelda ka rahvusvahelisel tasandil
  • motiveerivat palka

Lisainfo

Kui arvad endas leiduvat neid omadusi, siis saada oma
CV ja motivatsioonikiri, märgusõna "Sekretär"

Tööpakkumise number
#63716
Sekretär