Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87465

Tööpakkumise number

87465

Töö kirjeldus

Sekretär toetab oma igapäevase tööga juhi tegevust ning aitab kaasa kontori sujuvale ja efektiivsele tegutsemisele. Otsesteks tööülesanneteks on dokumentatsiooni haldamine, telefonisuhtlus ja informatsiooni edastamine, ametialaste kirjade koostamine, korrektse asjaajamise tagamine, külalistele kohvi valmistamine ja serveerimine. Sekretär vastutab ka kontoritarvete hankimise ja kontori korrashoiu korraldamise eest.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame ametialaseid teadmisi-oskusi ja eelnevat sekretäritöö kogemust.
Nõutav eesti keele oskus kõrgtasmel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel.
Soovime näha aktiivse ellusuhtumisega abivalmist, täpset, korrektset, huumorimeelega ja rõõmsemeelset head suhtlejat.

Pakume uuele kolleegile arendavat ja huvitavat töökeskkonda, vastastikust
ausat ja avatud suhtumist, enesearendamise võimalusi, kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid.
Meil on töötajatele orienteeritud organisatsioonikultuur ja sõbralik, traditsioonidega kollektiiv.

Lisainfo

Otsime asendajat lapsehoolduspuhkusele minevale töötajale kuid sobivuse korral töö jätkamise ja karjääri võimalus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2006

OÜ Priva Shipping Co tegevusalaks on rahvusvaheliste merevedude korraldamine, agenteerimise-, logistika- ja tolliteenused. Oleme järjekindlalt tegutsenud alates aastast 1991. Selle ajaga on välja kujunenud sõbralik ja oma traditsioonidega kollektiiv.
Järjekordselt on meie majas rõõmsad uudised: sekretär läheb lapsehoolduspuhkusele.
Seoses sellega otsime talle asendajaks rõõmsameelset ja aktiivset inimest.
Kontor asub kesklinnas. Täpsemat infot leiab aadressil www.priva.ee