Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21974

Tööpakkumise number

21974

Töö kirjeldus

Pakume tööd sekretärile peamiselt kinnisvaravahendusega tegelevas ettevõttes.
Tööülesanneteks on suhtlemine klientide,koostööpartneritega,erinevate dokumentide ettevalmistamine, kontoritöö korraldamine jne.

Nõudmised kandidaadile

Vene keele hea oskus kõnes ja kirjas. Arvutikasutamise oskus. Aktiivsus. Hea suhtlemisoskus. Iseseisev otsustusvõime. Korrektsus ja täpsus töös.

Ettevõte pakub

nooruslikku töökollektiivi, kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Inglise keele oskus tuleb kasuks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2003

OÜ Lossi Kinnisvara tegutseb aastast 1997.a. eesmärgiga pakkuda kvaliteetset kinnisvara vahendusteenust. Peamiseks tegevusalaks on kinnisvaraalased vahendusteenused. Ettevõte on Kinnisvarafirmade Liidu liige aastast 2000. Peamisteks tegevuspiirkondadeks on Tallinn, Harjumaa.