Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140354

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefonikõnedele vastamine ja suunamine, teadete edastamine
Saabuva ja väljuva kirjavahetuse koordineerimine
Dokumentatsiooni koostamine, haldamine ja arhiveerimine
Büroo toimimise tagamine (büroo haldusküsimused, bürootarvete tellimine jms)
Ettevõtte külaliste vastuvõtt ja koosolekuteruumi ettevalmistamine
Müügiosakonna toetamine
Kodulehe administreerimine
Komandeeringute korraldamine
Ühisürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev sekretäritöö kogemus
Korrektsus ja hea suhtlemisoskus
Vastutulelikkus
Arvuti kasutamise oskus
Eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
Kasuks tuleb soome keele valdamine kõnes

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi
Võimalust oma teadmisi ja oskusi rakendada
Oskustele vastavat töötasu

Lisainfo

Töökoha asukoht: Lõuka 10, Tallinn 13521 (Haabersti Rimi-st mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel)

Tööpakkumise number
#140354

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2008

OÜ Expert2Expert assisteerib trükitöid teostavat Reusner AS-i sekretäri otsingul.

Vaata rohkem

Sekretär