Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92845

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk on informatsiooni liikumine organistasiooni juhi ja organisatsiooni vahel, sh dokumendialase teenindamisega seotud ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

- kesk-eriharidus või sellele lisanduv eri-,kutse-ja ametialane ettevalmistus ;
- vastama avaliku teenistuse seaduses märgitud vanemametniku nõuetele;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- väga hea arvuti kasutamise oskus;
- kohusetundlik, täpne, otsustus-ja vastutusvõimelisus, meeskonnatööoskus;
- stressitaluvus.

Kasuks tuleb:
- inglise keele oskus;

Ettevõte pakub

-koolitus- ja enesetäiendamisvõimalus;
-kaasaegset arenevat töökeskkonda ja huvitavat tööd;
-sportimisvõimalusi;

Tööpakkumise number
#92845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2007

Õhuvae Staap loodi 13. aprillil 1994. aastal kui Eesti Õhuväe kõrgeim operatiivjuhtimise organ. Staabi töö olulisemateks funktsioonideks on: alluvate üksuste alalise lahingvalmiduse tagamine, olukorda iseloomustavate andmete pidev kogumine ja analüüs, operatsioonide ja tegevuse planeerimine, Õhuväe juhtimise ja väljaõppe korraldamine.

Vaata rohkem

Sekretär