Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62446

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on alljärgnevad:

  • kursisolemine ettevõtte igapäevase töökorraldusega, suhtlemine ettevõtte töötajatega
  • dokumendihaldus
  • telefonile vastamine ja kõnede suunamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine
  • saabunud posti vastuvõtmine, avamine, edastamine
  • posti (arved jm dokumendid) väljasaatmine
  • külaliste vastuvõtmine ja sellega seonudvad ülesanded
  • autojuhi kordineerimine
  • toodangu valmimise ja väljasaatmise jälgimine
  • arvete ja saatelehtede koostamine
  • arhiveerimine ja selle korrashoid

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus
  • vene ja inglise keele oskus suhtlus tasandil
  • raamatupidamise algteadmised
  • kohusetundlik, täpsus ja pingetaluvus
  • eelenev töökogemus sekretärina

Kasuks tuleb:
  • operatsioonisüsteemide Windows, excel, word tundmine
  • soome keele oskus suhtlus tasandil

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • aktiivset ja tegusat kollektiivi
  • arenguvõimalusi
  • häid ja stabiilseid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#62446
Sekretär