Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68991

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Nordea Eesti Liising meeskonda sekretäri

Töö sisuks on sekretäriteenuse osutamine s.h. postitöö korraldamine, telefonikõnedele ja kirjadele vastamine.

Ootused kandidaadile

  • Vajame hea suhtlemisoskusega, täpset , ausat, hakkajat ja meeskonnatööks valmis olevat inimest, kes saab hästi hakkama suhtlemisega eesti , inglise ja vene keeles nii kõnes kui kirjas.
Samuti vajalik hea arvutikasutamise oskus.

Kui soovid end teostada aktiivse ja võimeka sekretärina, areneda kiirelt kasvavas kontsernis ning tulemustele orienteeritud meeskonnas, saada meile oma CV.

Tööpakkumise number
#68991
Sekretär