Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108330

Tööpakkumise number

108330

Töö kirjeldus

Sotsiaalhoolekande osakonna sekretäri põhiülesanneteks on osakonna kirja- ja infovahetuse korraldamine, sealhulgas:
• töö dokumendihaldussüsteemiga Postipoiss – tööülesannete edastamine, algatus- ja vastuskirjade registreerimine, dokumentide täitmistähtaegade jälgimine;
• kirjade koostamine ja vormistamine;
• sissetulnud posti registreerimine, sorteerimine, edastamine täitmiseks, osakonnast väljasaadetava posti registreerimine;
• sotsiaalhoolekande komisjoni koosolekute päevakordade koostamine, protokollimine, protokollide vormistamine ja komisjoni otsuste kodanikele edastamine;
• infotelefonile vastamine, kodanike esmane nõustamine sotsiaalhoolekande teenustest ja toetustest ning avalduste vastuvõtmine;
• infomaterjalide kogumine ja koostamine (kodulehekülg, voldikud jms);
• osakonna dokumentide hoiuruumi korrashoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
• sekretäritöö haridust;
• väga head suhtlemisoskust;
• teotahtelisust ja võimet töötada ka pingeolukordades;
• kohusetunnet, otsustus - ja vastutusvõimet;
• väga head eesti keele oskust ja vene keele oskust suhtlemistasemel;
• teenistusülesannete täitmiseks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskust (MS Word, MS Excel).

Ettevõte pakub

Pakume
• mitmekesist tööd;
• võimalust osaleda täiendkoolitustel;
• asjalikku ja sõbralikku kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
28. mai 2007
Kuulutus sisestati:
14. mai 2007
Brutopalk:
Alates 10700 EEK kuus

Nõmme Linnaosa Valitsus on Tallinna linna ametiasutus, kes lahendab linnaosa oma haldusterritooriumil talle riigi ja Tallinna õigusaktidega pandud ülesandeid.