Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119267

Tööpakkumise number

119267

Töö kirjeldus

• Dokumendihaldus
• Korrespondentsi korraldamine
• Telefonile vastamine, kõnede suunamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine
• Juhtkonna ja kontori töötajate assisteerimine
• Külaliste vastuvõtt ja teenindamine
• Igapäevase kontoritöö korraldamine

Nõudmised kandidaadile

• Soovitavalt eelnev töökogemus antud valdkonnas
• Arvuti kasutamise oskus
• Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
• Hea inglise keele oskus, kasuks tuleb ka vene keele oskus suhtlustasandil
• Täpsus, korrektsus, algatusvõime
• Väga hea suhtlemisoskus, avatus ja sõbralikkus

Ettevõte pakub

• nooruslikku kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda
• vaheldusrikast ja arenemisvõimalusi pakkuvat tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Nixor Eesti AS on Nixor AD AS tütarettevõte, mis on rohkem kui 14 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte. Meie eesmärk on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus. Meie klientideks on enamus kaubanduskette Eestis, paljud hotellid ning suurimad müügisüsteemid Läänemere laevadel.