Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91555

Tööpakkumise number

91555

Töö kirjeldus

Sekretär korraldab firma asjaajamist, toetab tegevjuhi ja suunajuhtide tööd ning seisab hea meie kontori efektiivse tegutsemise eest.
Sekretär vastab telefonikõnedele, korraldab posti- ja elektronposti liikumist, vastutab kontoritarvikute hankimise ja kontori korrashoiu eest. Ülesannete hulka kuulub ka ärireiside korraldamine, osalemine firma külaliste vastuvõtmisel ning vajadusel koosolekute protokollimine ja suuline tõlkimine inglise keelest eesti keelde.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on:

  • Erialane kutse- või kõrgharidus
  • Head ametialased teadmised ja oskused (asjaajamine ja dokumentide vormistamine)
  • Sekretäri või juhiabina töötamise edukas kogemus
  • Hea eesti ja inglise keele oskus; vajalik on ka vene keele oskus
  • Levinumate arvutiprogrammide (MS Office) kasutamise oskus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus
  • Kiirus ja efektiivsus
  • Paindlikkus
  • Soov uusi teadmisi omandada
  • Aktiivsus
  • Järjekindlus

Pakume huvitavat püsivat tööd rahvusvahelises keskkonnas, koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke enne 11.02.2007 oma avaldus koos CV ja palgasooviga faksile
667 1521 või aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Palun lisage avaldusele märgusõna “SCAP / Sekretär”. Lähema info saamiseks helistage Mercuri Urvalisse telefonil
667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2007

SCA Packaging Estonia kuulub rahvusvahelisse kontserni SCA Grupp, mis toodab ja müüb hügieenitooteid, pakendamislahendusi ja trükipaberit nii isiklikuks kui ka tööstuslikuks kasutuseks. SCA Packaging toodab lainepappi ja lainepapist pakendeid rohkem kui 200 tehases 30 riigis üle maailma ning on lainepapist pakendite tootmises ja komplekssete ning paindlike pakkelahenduste pakkumises Euroopas liidrikohal. Lisainfo internetis www.sca.com ja www.scapackaging.com.