Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67591

Tööpakkumise number

67591

Töö kirjeldus

* klassikalised sekretäri töökohustused
* kodulehe korrashoid
* personalidokumentatsiooni vormistamine ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

* arvuti kasutamine heal tasemel
* inglise keele oskus (suuline ja kirjalik)
* iseseisvus, otsustusvõime
* hea suhtlemisoskus, stressitaluvus, täpsus
* eelnev töökogemus sekretärina
* soovitavalt vene ja soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* palju väljakutseid ja õppimist
* arenguvõimalusi
* konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
18. mai 2006

Maru Metall kuulub AS Maru Konstruktsioonid kontserni. Aktsiaselts põhineb täielikult kodumaisel kapitalil. Alustasime tegevust 2002. aasta suvel, kui emafirma andis metallkonstruktsioonide tootmise üle tütarfirmasse. Maru Metall on spetsialiseerunud peamiselt suuremõõtmeliste terasest ehituskonstruktsioonide valmistamisele, aga toodang ei piirdu ainult sellega. Erinevatele tööstusharudele toodame mitmesuguseid platvorme, galeriisid, sidemaste jpm.