Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70513

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

M-Partner Personaliotsing alustas tööd 1997. aastal.
Tegutseme nii Eestis, kui ka Lätis ja Leedus. Omame väga erineva kvalifikatsiooniga töötajate valiku kogemust, alates tippjuhtidest ja lõpetades autojuhtidega.
Pakume tööd sekretärile.

Tööülesanded:

- Telefonile vastamine ja kõnede suunamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine
- Dokumentatsiooni korrashoid
- Arvete koostamine
- Konsultantide assisteerimine
- Andmebaaside korrashoid
- Kodulehe korrashoid
- Kontoritarvete korrashoid ja nende tellimine

Ootused kandidaadile

- eelnev assisteeriva töö kogemus
- iseseisvus, mõtlemisvõime, otsustusvõime
- väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- hea suhtlemisoskus, stressitaluvus
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

tööd huvitavas ja kiiresti arenevas valdkonnas, väikeses sõbralikus kollektiivis

Lisainfo

Vajame töötajat alates 24.07.06

Tööpakkumise number
#70513
Sekretär