Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45156

SEKRETÄR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on kinnisvaraettevõte AS Majaekspert, kuhu võetakse tööle sekretär.

Ootused kandidaadile

inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus (Windows, Office keskkond)

Töökohta Tallinna Vanalinnas Viru tn-l ja palka ca krooni 7000 bruto

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus assisteerimise ning kinnisvara valdkonnast, samas ei ole see kandideerimisel kohustuslik. Soovitav on, et kool oleks lõpetatud)

Tööpakkumise number
#45156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
10. mai 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

SEKRETÄR