Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102395

Tööpakkumise number

102395

Töö kirjeldus

suhtlemine klientide ja tööotsijatega
külastajate vastuvõtmine, telefonisuhtlus
värbamiskonsultantide assisteerimine personaliotsingu konkursside läbiviimisel
dokumentatsiooni korrashoid
muud jooksvad ülesanded

Nõudmised kandidaadile

hea suhtlemisoskus
vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
täpsus ja kohusetundlikkus
abivalmidus

Ettevõte pakub

Pakume tööd huvitavas valdkonnas, meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

Tööaeg 9.00 - 17.30

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. mai 2007
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2007

M-Partner Personaliotsing alustas tööd 1997. aastal. Tegutseme nii Eestis, kui ka Lätis ja Leedus. Omame väga erineva kvalifikatsiooniga töötajate valiku kogemust, alates tippjuhtidest ja lõpetades autojuhtidega.
Pakume tööd sekretärile tähtajalise lepinguga, lapsepuhkusel oleva töötaja asendamiseks. Peale tähtajalise lepingu lõppu võimalus sobivuse korral töötada edasi värbamisvaldkonnas.