Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144136

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte kontoritöö ja asjaajamise korraldamine ning dokumentide haldamine
Ettevõtte kirjavahetuse korraldamine
Personalialase dokumentatsiooni koostamine ja korrashoid (töölepingud, ametijuhendid, käskkirjad)
Lepingute ja arvete haldamine
Juhtkonna assisteerimine
Üldtelefonile vastamine ja kõnede suunamine
Klientidele info jagamine, külaliste vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
Koostöövalmidus
Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
Initsiatiiv ja positiivsus
Ametile vastav haridus
Arvutioskus windows keskkonnas - teksti ja andmetöötlus (Word, Exel), internet, pangaülekanded
Väga hea eesti ja saksa keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Enesearendust
Töökogemust rahvusvahelises firmas
Meeldivat ja positiivset meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Reisimist

Tööpakkumise number
#144136

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
11. märts 2008

Rahvusvaheline Ameerika kompanii, mis tegutseb rohkem kui 60-s riigis üle maailma ja tähistas just oma 94 aastat äris. 2007. aastal oli Eestis üle 50% müügikäive kasv ja seetõttu me ootame uusi karjäärist huvitatud inimesi Tallinna esindusse.

Vaata rohkem

Sekretär