Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40122

Tööpakkumise number

40122

Töö kirjeldus

Sekretär-assistendi tööd: telefonile vastamine, ettevõte juhtkonna ja raamatupidajate abistamine, eriprojektide korraldamine, kontoritarvetega varustamine, käimised postis ja vajadusel muudes ametites, tõlketööd (eesti-inglise-soome), kirjade koostamine, keelekorrektuur, klientide vastuvõtmine ja teenindamine, jms. abistav töö.

Nõudmised kandidaadile

Igapäevases töös meie ettevõte sekretäril on vajalik head suhtlemisoskused, hea eesti, soome ja inglise keele oskus; kasuks loeme ka teiste keelte oskused. Ootame kandidaadilt iseseisvust ettetulevate jooksvate probleemide lahendamisel ning omaalgatuslikku tegutsemist kontori heakorra ülalpidamisel.

Pidev kokkupuude välismaalastega annab võimaluse arendada oma suhtlemis- ja keeleoskusi. Pakume võimaluse areneda erinevate valdkondade spetsialistideks praktika ja koolituste abil. Soovi korral töötajal võimalus teenida lisa abistava raamatupidamistööga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2005

Leinonen on raamatupidamis- ja konsultatsiooniteenuseid Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Soomes pakkuv raamatupidamisfirmade kontsern. Teenindame põhiliselt välisfirmade Balti-maades ja Venemaal asuvaid tütarettevõtteid koostades täielikult nende igakuise raamatupidamise esitades nii ametliku aruandluse kohalikele ametnikele kui ka kliendi sisese finantsaruandluse kontserni konsolideerimiseks. Pakume ka äri- ja maksundusalast konsultatsiooni. Meie Tallinna kontor on tegutsenud alates aastast 1993.