Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104090

Tööpakkumise number

104090

Töö kirjeldus

Meie juuures saab raamatupidaja valida sobiva töökoormuse. Töökoormusest sõltub ka tema töötasu. Samuti on võimalik valida töö raskusastet. Soovi korral on heade koolitajate abiga võimalik kiiresti omandada kõrgemate nõudmistega tööde jaoks vajalikud erialased teadmised ja saavutada suurem professionaalsus.

Nõudmised kandidaadile

- valmisolek iseseisvaks tööks
- hea soome ja/või inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd rahvusvahelises firmas
- meeldivaid töötingimusi Tallinna kesklinnas
- heade kolleegide tuge ja rõõmsameelset seltskonda
- töötasu vastavalt valitud töökoormusele ja tehtud tööle.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2007

Leinonen Grupp osutab raamatupidamis- ja konsultatsiooniteenuseid Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Soomes. Teenindame põhiliselt välisfirmade tütarettevõtteid. Koostame klientide igakuise raamatupidamise ning esitame kohalikele ametkondadele ja kliendi emafirmale kõik vajalikud raportid. Pakume ka äri- ja maksundusalast konsultatsiooni.
Meie Tallinna kontor tegutseb alates 1993. aastast.