Sekretär
Tööpakkumise number #752580

Sekretär

3
Lavateir AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte büroo tegevuste koordineerimine (asjaajamise korraldamine, dokumendihaldus, kolleegide assisteerimine)

  • Üldtelefonile vastamine, kõnede suunamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine (e-post), posti liikumise korraldamine

  • Kontoritarvete tellimine ja kontori üldine korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt kesk- või keskeriharidus

  • Oled hea suhtlemisoskusega, abivalmis ja särasilmne

  • Valdad eesti keelt väga heal tasemel, inglise ja vene keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd ja töötasu

  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Sporditoetust läbi SportID süsteemi

Tööpakkumise number
#752580

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2022
Sekretär Sekretär

Lavateir AS

AS Lavateir on asutatud 1997. a. Kuulub täielikult Eesti kapitalile ning põhitegevusala on sanitaartehnilised ehitus-, remondi- ja hooldustööd. Lisaks tegeleme elektrisüsteemide ehitamise ja hooldamisega. AS Lavateir kasutab põhitegevuses kaubamärki ToruAbi, mille all on meie tegevus rohkem tuntud ja teatud, kui ettevõtte nime järgi.

Vaata rohkem

Sekretär
Sekretär