Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32125

Tööpakkumise number

32125

Töö kirjeldus

- projektijuhtide tehniline assisteerimine
- esitluste ettevalmistamine
- aruannete kontroll, korrektuur, tõlkimine ja vormistamine
- vastuvõtusekretäri abistamine
- muude tööalaste ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust eesti ja inglise keeles
- heal tasemel vene keele oskust
- korrektsust, täpsust, ja vastutustunnet
- väga head arvutioskust
- iseseisvust, loovust, analüüsioskust
- kohanemisvõimet ja head stressitaluvust
- aja kasutamise oskust
- suhtlemisoskust ja koostöövalmidust
- initsiatiivikust ja aktiivset eluhoiakut

Omalt poolt pakume huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas, mis võimaldab olemasolevat potentsiaali maksimaalselt kasutada ning arendada
meeldivat, innustavat ning toetavat töökeskkonda
võimalust töötada koostöös Eesti tippettevõtetega
- konkurentsivõimelist palka vastavalt KPMG Estonia töö tasustamise süsteemile.

Asukoht Tallinn Ahtri 10A
Tööaeg täistööaeg
Tööle asumise aeg ASAP

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2004

KPMG on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsioonifirmadest. Meil on 103 600 töötajat ning oleme esindatud 159 riigis. Eestis töötame alates 1991.a. ning meie põhitegevusaladeks on audit, ka infosüsteemide audit, maksu-, juriidiline ja finantsnõustamine ning juhtimiskonsultatsioonid (sh. e-äri nõustamine).