Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65792

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide vastuvõtt ja kõrgetasemeline teenindamine
  • Infoliikumise korraldamine
  • Asjaajamine ja dokumendihaldus
  • Töötajate assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • Väga head suhtlemisoskust, sõbralikku meelt ja kiiret taipu
  • Erialast väljaõpet või eelnevat töökogemust
  • Eesti ja inglise keele oskust nii suulisel kui kirjalikul tasemel
  • Vene keele oskust suulisel tasemel
  • Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • Esinduslikkus ja etiketi nõuete tundmine
  • Otsustusvõimet, täpsust, korrektsust
  • Usaldusväärsust ja lojaalsust
  • Head pingetaluvust

  • Huvitavat tööd, mis võimaldab olemasolevat potentsiaali maksimaalselt kasutada ja arendada
  • Meeldivat, innustavat ning toetavat töökeskkonda
  • Võimalust teha koostööd Eesti ja Baltikumi tippettevõtetega
  • Erialaseid arenguvõimalusi
  • Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#65792
Sekretär