https://www.cvkeskus.ee/25589

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25589

Tööpakkumise number

25589

Töö kirjeldus

Kuigi meil oli CV Keskuses novembri lõpus üleval sekretärikuulutus, peame tõdema, et sobilik kandidaat on seni leidmata. Seepärast uuendame oma kuulutust, et laiendada kandidaatide ringi.

Keda me siis otsime?

Sekretäri, kes hoiaks info (kõned, faksid, kirjad, e-kirjad) liikumises, hoolitseks selle eest, et kontor funktsioneeriks laitmatult, et külalised saaksid lahke teeninduse ning hoitud oleks kõik pakilised korraldusküsimused.

Sekretär abistab ka firma juhatajat igapäevastes tegemistes ning assisteerib projektijuhte erinevate reklaamiprojektide elluviimisel.

Sekretär peab toime tulema korrektsete eesti ja inglise keelsete kirjade, memode jms dokumentide koostamisega. Seega otsime inimest, kes oskab eesti keeles korrektselt kokku-lahkukirjutamist, komadepanemist jms ning kelle inglise keel on tõesti väga hea nii suuliselt kui kirjalikult.

Meie sekretär võiks olla pealehakkaja, optimistlik, arenemisvõimeline, täpne ja kohusetundlik.

Ideaalne oleks, kui ta tunneks huvi reklaami ja turunduse vastu ning sooviks tulevikus ise antud tegevusaladel jõudu proovida. Oleks hea, kui kandidaadil oleks varasemaid sekretäri- või kontoritöö kogemusi, kuid see pole "must".

Eeldame täistööaega ning kohalolekut alates kl 9 hommikul 8 tundi + lõuna, mis tähendab, et me ei saa kahjuks ametisse võtta päevase õppe üliõpilasi.

Küll aga sobiks sekretäritöö näiteks majandust (turundust) õhtuses õppes tudeerivale tudengile. Meil on ametis olnud näiteks EBS-i õhtuse õppe tudengid, kes on kenasti töö ning õpingud ühendada suutnud.

Ja veel. Meil on selle inimese leidmisega kiire. Seepärast oleme pannud tingimustesse: esimesel võimalusel, mis tähendab ka seda, et tööle võiks sisuliselt kohe asuda. Siiski oleme valmis arutama ka ületulekuperioodi, mis aga ei tohiks väga pikk olla.

Nonii. Kui mõni inimene leiab, et ta vastab ülaltoodud kirjeldusele, siis palun saatke CV. Need, kes on saatnud CV ja pole saanud äraütlevat kirja, on endiselt kandideerimas.


Nõudmised kandidaadile

Eeldame haritust, väga head eesti ja inglise keele oskust (nii suulist kui kirjalikku, nagu eelpool jutuks oli), kasuks tuleb ka vene jt keelte oskus. Eeldame head arvuti kasutamise oskust ja kogemust (MS Office: Word, Excel, Outlook, Powerpoint), täpsust ja kohusetunnet, positiivset meelt ja püüdu edasi areneda. Kasuks tuleb huvi reklaami ja turunduse vastu ning varasem kogemus sekretäritöö alalt.


Ettevõte pakub

Mõnusat töökeskkonda ja huvitavat tööd ning tööle vastavat tasu.


Lisainfo

Töö algab esimesel võimalusel, see tähendab vastava kokkuleppe korral ka kohe.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

Reklaamiagentuur