Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 127147

Tööpakkumise number

127147

Töö kirjeldus

Seoses Tallinna kontori laiendamisega saab tööd sekretär-assistent.

Tallinna kontori sekretär-assistendi tööülesanded on:
- telefonikõnedele vastamine
- külaliste vastuvõtmine
- sissetuleva ja väljuva kirjavahetuse koordineerimine
- protokollide, kirjade ja dokumentide koostamine
- kolleegide assisteerimine kontoritöös
- kontoritarvete tellimine
- asjaajamine Tallinna piires

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame järgmist:
- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
- soovitavalt väga hea vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
- arvuti kasutamise oskus
- kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus tööülesannete täitmisel
- valmidus töötamiseks õhtuti ja nädalavahetustel
- valmisolekut alustada tööd novembrikuu jooksul

Omalt poolt pakume arendavat tööd nooruslikus, ambitsioonikas ja rahvusvahelises organisatsioonis, konkurentsivõimelist palka ning kaasaegseid töötingimusi Tallinna keskuses.

Lisainfo

Soovi korral kandideerida sekretär-assistendi ametikohale palume saata sooviavaldus ja CV Katri Suurmannile mailiaadressil katri.suurmann(at)keystoneadvisers.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2007
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2007

Keystone Advisers on rahvusvaheline investeerimispank, mis nõustab kliente ettevõtete ostu-müügitehingute korraldamisel ja erinevate finantseerimislahenduste loomisel. Meie kontorites Stockholmis, Tallinnas ja Riias töötab 22 partnerit ja analüütikut. Keystone Advisersi kliendid on peamiselt Skandinaavia ja Balti riikide taustaga ettevõtted ja investeerimisfondid. Lähemat infot meie kogemuse ja inimeste kohta leiab kodulehelt www.keystoneadvisers.ee.