Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127147

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses Tallinna kontori laiendamisega saab tööd sekretär-assistent.

Tallinna kontori sekretär-assistendi tööülesanded on:
- telefonikõnedele vastamine
- külaliste vastuvõtmine
- sissetuleva ja väljuva kirjavahetuse koordineerimine
- protokollide, kirjade ja dokumentide koostamine
- kolleegide assisteerimine kontoritöös
- kontoritarvete tellimine
- asjaajamine Tallinna piires

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame järgmist:
- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
- soovitavalt väga hea vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
- arvuti kasutamise oskus
- kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus tööülesannete täitmisel
- valmidus töötamiseks õhtuti ja nädalavahetustel
- valmisolekut alustada tööd novembrikuu jooksul

Omalt poolt pakume arendavat tööd nooruslikus, ambitsioonikas ja rahvusvahelises organisatsioonis, konkurentsivõimelist palka ning kaasaegseid töötingimusi Tallinna keskuses.

Lisainfo

Soovi korral kandideerida sekretär-assistendi ametikohale palume saata sooviavaldus ja CV Katri Suurmannile mailiaadressil katri.suurmann(at)keystoneadvisers.ee.

Tööpakkumise number
#127147
Sekretär